Tek Ameliyatla Sihirli Güzellik

Çoklu estetik ameliyatları sayesinde aynı anda bir çok sorundan kurtulabiliyorsunuz.  Bir seansta birden fazla ameliyatının yapılmasıdır. Çoklu estetik ameliyatta; burun, kaş kaldırma, meme büyütme, yüz germe, liposuction gibi işlemler tek seferde yapılabiliyor.  Kişinin görünümünde çok büyük değişiklikler meydana getiren çoklu estetik ameliyatı, özellikle fazla kanaması olmayan ve kısa süren işlemlerden oluşmalıdır. Örneğin; Meme küçültme, karın germe gibi kanamanın nispeten daha fazla olduğu operasyonlar yapılmamalı. Saç ekimi gibi operasyonlarda tek başına yapılmalıdır. Çoklu ameliyetların faydası: her ameliyatın iyileşme süreci ayrı ayrı hesaplanırken, çoklu ameliyat sayesinde iyileşme süresi çok kısalmaktadır. Ayrıca bir çok defa anestezi etkisinde kalmayı engellemektedir. Bir çok defa ameliyat olup, ayrı ayrı ağrılar çekilmektedir. Çoklu estetik ameliyatında ise tüm sorunlarınızdan bir defada kurtuluyorsunuz ve bir defa acı çekiyorsunuz.

Her zaman çevrenizdekiler şunu söylerler; bir operasyonun acısına dayanabilirsin ama bir kaç operasyonun acısına dayanamazsın. Bu sebeple de operasyonlarını ayrı zamanlarda olman için tavsiyelerde bulunurlar. Bu tamamen YANLIŞ. Çünkü çoklu operasyondan sonra, hangi ameliyat daha ağrılı ise, diğer acıları, ağrıları bastırır. Sadece bu ağrıyı hissedersiniz. Bu sebeple de çoklu operasyonlar daha avantajlıdır.

Çoklu estetik ameliyatlarında genellikle birbirini tamamlayan ameliyatlar aynı anda yapılır ve daha güzel sonuçlar alınmasını sağlar.  Mesela; profilinden hoşlanmayan birine burun ameliyatı yapılırken, çene ucu estetiği, yada kulak estetiği  yapılabilinir. İki yada 3 estetik ameliyatın aynı anda yapılması, kişinin maliyetini de düşürecektir. (Mesela; 3 defa ameliyat olan birinden 3 defa anestezi maliyeti tahsil edilecektir. Çoklu ameliyat sayesinde 2 anestezi masrafından kurtulacaksınız).

En sık yapılan  kombine estetik ameliyatları; burun estetiği, göğüs büyütme, kaş kaldırma, karın germe, liposuction, alın germe. Bu ameliyatların mutlaka hastane ortamında ve uzman plastik cerrah tarafından yapılması gerekiyor.

     Kombine edilebilecek estetik ameliyatları : Liposuction (Yağ aldırma), Göz Kapağı Estetiği, Kaş kaldırma,   Alın Germe,  Yüz Germe, Rinoplasti (Burun Estetiği), Kulak Estetiği, Meme Büyütme, Dudak estetiği, Peeling, Çene Ucu Estetiği, Lazer ile Cilt Temizleme, Kol Germe.

Bilgilendirme amaçlıdır.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a reply