GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ ( blefaroplasti)’inde önemli detay…

Göz kapağı estetiğini plastik cerrahlarımız yaptığı gibi, göz doktorlarımızda yapmaktadırlar. Göz doktorlarımız daha çok göz sağlığı açısından düşünmektedirler ve bu tür operasyonları çok sık yapmamaktadırlar. Plastik cerrahlarımız sağlık yönünden ve estetik görünümünüzü de düşünerek operasyon yapmaktadırlar. Bu sebeple iki doktor arasında fiyat farkı olabilmektedir.

En önemlisi, hangi doktor yaparsa yapsın, gereğinden fazla deri ve doku çıkardığı takdirde, göz kapağınız tam olarak kapanmayacaktır. Bu da Sizde uyku sorununa, buna bağlı olarak da tam dinlenememe gibi sorunlar yaşamanıza neden olacaktır.

Bu nedenle göz kapağı ameliyatı olmadan önce iyi araştırılmalı, doktorun tecrübeleri göz önünde bulundurarak tercih edilmelidir. Bu tür operasyonlarda doktor fonksiyonu çok önemlidir. Bazı hatalı operasyonların tekrar operasyon yardımı ile düzeltilme şansı yoktur. Bu göz önünde bulundurularak doktor tercihinizi yapmalısınız. Sadece fiyata göre yada doktor reklamlarına göre tercih edecek olursanız eğer, yanılma riskiniz bulunmaktadır. Tabi ki her pahalı ücrete operasyon yapan doktorlarında iyi bir sonuç vereceği anlamına da gelmez.

Bu sebeple en iyi sonuçları alabilmenizi sağlamak için her zaman yanındayız. rs-amouresthetic sonuç memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Sadece bilgi amaçlıdır.

Leave a reply