GÖZ KAPAĞI AMELİYATI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Göz kapağı ameliyatlarında lazer gibi geçici çözümler uygulamamaktayız.  rs-amour estehetic  olarak Sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.  Göz kapagı düsüklügü sorunlarını cerrahi yöntemle temelinden çözüyoruz. Cerrahi işlem, alanında uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Yapılacak işleme göre 30 ila 60 dakika arasındadır. İkisi birden yapılması istendiği takdirde(Üst kapak ve alt göz torbası) genel anestezi altında yapılmaktadır. Ağrı yoktur. Günlük hayatı etkilememektedir. Hastalarımız ameliyattan önce kan sulandırıcı ilaçları kesmelidirler. Kan sulandırıcı vitaminlerden uzak durmalıdırlar. Alkol alınması en az 7 gün öncesinden kesilmelidir. 7 gün öncesinden ve sonrasında sigara içiliyorsa eğer, mümkün olduğunca azaltılmalıdır yada bırakılmalıdır.

Ameliyat sonrası göz kapakları kaldırılır ancak iki göz kapağı tamamen simetri görünmeyebilir. İki göz kapağı seviyesi arasında 1-2 mm. fark normal kabul edilir. Çok nadiren göz kapağında hareket kaybı olabilir.

ÖNEMLİ UYARI : İyi yapılmamış ameliyatlar, istenmeyen dış görünüşe ve düzgün kapanmayan göz kapağından dolayı göz kuruluğuna neden olabiliyor.

Göz kapağı düşüklüğü ameliyatlarda doktorun tecrübesi çok önemlidir. Sağlıklı ve iyi görünümlü bir sonuç buna bağlıdır.  Bu nedenle doktorunuzu iyi seçmeniz gerekiyor. Dikişlerin estetik, kendisinden eriyen dikişler olması da avantajdır.

rs-amour estetik göz estetiğinde  en başarılı hizmeti veren  merkezlerden biridir. Sadece operasyonel değil, ilgi ve bilgilendirme konusunda da memnuniyet sağlamaktadır.

.Bilgi amaçlıdır.

Leave a reply