GÖĞÜS ESTETİĞİNDE NELER BİLİNMELİDİR?

Hastalarımızın ilk sordukları soru, yaptıracakları operasyonun fiyatıdır. Göğüs büyütme, küçültme, dikleştirme, gibi işlemlerin hepsinde yapılacak operasyon hastadan hastaya değişmektedir. Bu detaylar yapılacak operasyonun niteliğini ve operasyon fiyatını etkilemektedir.

Fiyattan önce sorulması gereken bazı ip uçlarını Siz değerli hastalarımızla paylaşmak istiyoruz.

Meme derisinin esnekliğinin kontrolü,      – Memelerin birbirine olan orantısı(büyüklüğü): Bazen iki göğüs eşit olmayabilir.                                – Göğüs implantları kas altı mı, kas üstü mü?  Nereye takılacağına karar verilmesi,      – Göğüs büyütme de kullanılacak silikonun(implantın)  ne kadar büyük olacağına(inç) ve yuvarlak yada damla implant mı takılacak karar verilmesi.

Görüldüğü gibi, doktor muayenesi olmadan kesin karar vermek ve fiyat verebilmek tam olarak sağlıklı değildir.  Bu sebeple randevu alınıp, doktor ön muayenesinden geçmek, Siz değerli hastalarımızın daha sağlıklı karar vermesini sağlayacaktır.

Örneğin; göğüs büyütmek isteyen bir hastamız olsun ama göğüsleri birbirinden farklı büyüklükte olsunlar. O zaman iki memeye uygulanacak implant ölçüsü(büyüklüğü)  farklı olacaktır. Böylece büyütme yapılırken göğüs simetrisi de sağlanmış olacaktır.

Bu sebeplerden dolayı ortalama fiyat alabilirsiniz ama, asıl fiyatı doktor muanesi ve hangi doktorun operasyonu yapacağı belirler. Mühim olan hangi hastane değil, operasyonu hangi doktor yapacak? Bu  bilgileri de en iyi Sağlık Turizm Acentaları bilmektedirler.

Biz de rs-amouresthetic olarak bu prensiple çalışıyoruz. Bir hastane ve o hastanenin sunmuş olduğu doktorlar la değil, yapılacak operasyonlarda en iyi olan doktorları sınıflandırıyor ve Siz değerli hastalarımızın en iyi ellerde olduğunu hissetmelerini sağlıyoruz. Bu sebeple de değişik hastanelerde ki doktorlarla çalışıyoruz. İşinde en iyi olduğunu düşündüğümüz doktorlarla çalışıyoruz. Acentaların Siz değerli hastalarımızın maliyetini yükselttiğini düşünüyorsanız eğer, yanılıyorsunuz. Sağlık acentaları çok hasta getirdikleri için, komisyonlarını doktor yada hastanelerden alırlar. Sizlere de fiyat verirlerken daha uygun fiyat verebilirler. Hastaneler belli bir fiyatın altına inemezler ama acentalar karlarından feda edip daha uygun fiyat verebilirler.  Sağlık acentaları aracılığı ile almış olduğunuz hizmetler  de en üst seviyededir.

 SONUÇ; Fiyat her şey değil. Seçiminizi yaparken bu kriterleri göz önünde bulundurmanız, daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Mutlaka doktor kontrolü yaptırın. Bilgilendirme amacıyla yazılmış bu yazı, umarım birilerinin işine yarar.  En güzel günler izin olsun, Yüzünüz hep gülsün. Saygılarımızla

 

Leave a reply