ESTETİK İÇİN YAZ AYLARI UYGUN MUDUR?

Yazın estetik yapılır mı? En çok sorulan soruların başında gelmektedir. Yazın operasyon yapılamayacağı düşünenler kış aylarını beklemektedirler. Bu tamamen yanlış edinilmiş bilgilerden kaynaklanan düşüncelerdir. rs-amouresthetic.com olarak Sizlere yaz aylarında hangi estetikler yapılabilir? Bunlarla ilgili bilgiler vereceğiz.

  1. Burun Estetiği(Rinoplasti):  Ülkemizde ve dünyada en çok uygulanan estetik cerrahilerin başındadır. Çok fazla insan tarafından talep edilmektedir.  Günümüzde kullanılan termosplint gibi atellerin ve buruna baskı yapmayan gözlükler sayesinde artık yaz aylarında da bu tür operasyonlar rahatlıkla yapılabilmektedir.
  2. Meme Estetiği Meme estetiğini yaz aylarında yaptırmanın bir çok avantajları bulunmaktadır.  Kalın kıyafetlerinin çıkarılması ve giyilmesi sorunu olmaz, kolay pansuman yapılma imkanı, bunlardan dolayı meme kası üzerindeki negatif etkilerin oluşmaması.
  3. Saç ekimi: Çok sıklıkla yapılan bir operasyondur. Sadece kısa bir süre güneş ve denizden uzak kalarak, ömür boyu kalıcı saçlara kavuşuyorsunuz.
  4. Kepçe Kulak Estetiği Yetişkinler tarafından da, çocuklar tarafından da yaptırılan operasyondur. Yazın okulların kapandığında rahatlıkla yaptırılacak bir operasyondur.
  5.  Göz :  40 yaşından sonra özellikle yaptırabileceğiniz akıllı mercek teknolojisi ile ömür boyu gözlüklerden kurtulabilirsiniz. Katarak ameliyatı olarak bilinen bu operasyonda tek fark, uzak, orta ve yakın mesafeyi net gösteren yeni teknoloji merceğin takılmasıdır. Göz ameliyatlarının iyileşme süresi kısa olduğundan dolayı yaz aylarında rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

 

Aslında Estetik cerrahi işlemler he mevsimde yapılabilinir.  Önemli olan kişinin yaptıracağı operasyona ruhen hazır olmasıdır.  Güvenilir doktorların elinde, ömür boyu mutlu kalacağınız operasyonları rahatlıkla yaptırabilir ve mutluluğunuzu ve öz güveninizi arttırabilirsiniz. rs-amouresthetic Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Bilgi amaçlıdır.

Leave a reply