BURUN AMELİYATINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Burun ameliyatı ister estetik açıdan ister sağlık açısından olmadan önce iyi araştırmalısınız. Sağlık açısından (Nefes alma problemi) burun ameliyatı olurken, burun kıkırdak yada kemik dokusu ile oynandığı takdirde, ileride estetik açıdan burun ameliyatı olmak istediğinizde, revizyon burun ameliyatına sokulacağından, fiyat daha pahalı olacaktır.

Bu durumdan kurtulmak ve iki defa ücret ödemek yerine, iyi bir burun ameliyatı yapan doktor tespit edilmeli ve hem sağlık sorunlarından hemde estetik durumdan iki işlem aynı anda yaptırılmalıdır. Çünkü ilk işlemdeki ücretin üzerine ikinci ameliyatta(revizyon burun ameliyatı) en az üzerine % 40 fiyat farkı eklenmektedir. Nedeni, her başarısız yada beğenilmeyen ameliyat sonrası burnunuzun tekrar ameliyatla düzeltilmesi işlemi daha da zorlaşmaktadır. Daha fazla tecrübe istemektedir. Bu da fiyata yansımaktadır.

Tavsiyemiz; her ucuz fiyata yapan kötü demek değil. Her pahalı fiyata ameliyat yapanda iyi demek değildir. Doktorunuzu iyi araştırmalısınız. Araştırırken de sadece internet üzerinden, sanal ortamdan değil, bizzat ön muayeneye gidip tanışmalısınız, sorular sormalısınız, güven duymalısınız. Sanal dünyada yapılan tanıtımlar, fotolar,tv programları ve hasta yorumlarına tam olarak güvenmemelisiniz.

Sizleri en iyi doktorlarla buluşturan ve iyi sonuçlarla mutlu ayrılmanızı sağlayan rs- amour esthetic‘e güvenebilirsiniz.

Leave a reply